automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk

Menu

Novinky

20/11/2013 AKCIA: VÝHODNÉ PONUKY NOVÝCH MODELOV AUTOMATICKÝCH DVERÍ

Ponúkame Vám výhodné nové modely automatických dverí, ktoré sú použiteľné pri špecifických aplikáciách s osobitnými požiadavkami na šírku stavebného otvoru alebo farebné prevedenie hliníkového rámu dverí:

Teleskopické dvere: teleskopické automatické dvere Smart slide umožňujú vďaka svojej konštrukcii, kedy jedno krídlo zachádza na druhej koľajnici za prvé krídlo dverí, inštaláciu i do stavebných otvorov, ktoré sú svojou šírkou problematické na umiestnenie štandardných lineárnych posuvných dverí. 
Napr. do stavebného otvoru širokého 1500mm je možné za použitia teleskopických dverí namontovať automatické dvere s prechodným otvorom širokým 900-1000mm (dve pohyblivé krídla sa zasunú za jedno pevné krídlo o šírke 500mm). Takéto riešenie je možné použiť i obojstranne, čo zvyšuje možnosti projektovania stavebných otvorov v požadovanej prechodnej šírke i do užších alebo komplikovanejších fasádnych konštrukcií.

Teleskopické dvere Smart slide Vám aktuálne ponúkame vo zvýhodnenej akcii za cenu štandardných lineárnych dverí Smart slide!

Farba profilov: farbu hliníkových profilov je možné aplikovať i v rôznych variáciách imitácie drevených povrchov, eloxu alebo RAL farebnej škály. Navyše práškovanie je možné aplikovať i viacfarebne podľa požiadaviek na konkrétny priestor (napr. vnútorná strana dverí bude inej farby ako vonkajšia). 

Pre vyžiadanie farebného vzorkovníka nás prosím kontaktujte a radi Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho prevedenia.

Farebné prevedenie v imitácii dreva Vám aktuálne ponúkame v cene základného modelu automatických dverí Smart slide! 

COPYRIGHT © technologica, s.r.o 2021, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu

O NÁS

|

KARIÉRA

|

GALÉRIA

|

KONTAKT

automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk