automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk

Menu

Produkty / Fasády

Moderná nehnuteľnosť sa vyznačuje i kvalitnou, dizajnovo zaujímavou a maximálne funkčnou fasádou, ktorá zabezpečuje jednotlivým priestorom vysokú mieru presvetlenia. Kvalitnú fasádu charakterizuje spoľahlivé upevnenie použitých materiálov a nosných konštrukcií budovy a zároveň unikátne tepelnoizolačné vlastnosti.
 
Kvalitné a esteticky zaujímavé fasády tak vďaka uvedeným vlastnostiam v mnohých prípadoch dostávajú prednosť pred použitím iných stavebných materiálov a pod vedením profesionálneho tímu odborníkov sa výrazným spôsobom podieľajú na unikátnom vzhľade väčšiny stavieb súčasnosti. 
 

V spoločnosti technologica je prvoradá vysoká profesionalita v prístupe ku vlastným produktom, podporená i kvalitnou servisnou činnosťou. V spojení so spoľahlivými dodávateľmi komponentov fasádnych systémov, ktorý sa nám osvedčili predovšetkým pri mechanicky namáhaných konštrukciách (automatické dvere a nosné konštrukcie) Vám vieme odporučiť, navrhnúť, dodať  a namontovať komplexný sklo-hliníkový fasádny systém, vrátane akýchkoľvek mechanických, automatických, či iných súčastí budovy (vetranie, okná, dvere, posuvné systémy a pod.).  

Okrem tradičných sklo-hliníkových fasád vyhotovujeme i celosklenené fasády, či fasády z iných kompozitných materiálov podľa požiadavky zákazníka. V spolupráci s našimi partnermi Vám zabezpečíme vypracovanie kompletného fasádneho architektonického návrhu zohľadňujúceho Vaše individuálne potreby tak aby po vyhotovení konečné prevedenie fasády Vašej budovy predčilo Vaše očakávania.

COPYRIGHT © technologica, s.r.o 2021, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu

O NÁS

|

KARIÉRA

|

GALÉRIA

|

KONTAKT

automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk