automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk

Menu

Produkty / Automatické dvere

Automatické posuvné dvere Smart slide®


Spoločnosť technologica vyvinula úplne nový koncept inteligentných automatických dverí  Smart slide®. Dotyková obrazovka môže obsahovať reklamy alebo iný výstup so zvukovou stopou, napr. uvítanie zákazníkov, príp. grafickú reklamu. Dvere Smart slide® sú vybavené stredovým snímačom prítomnosti osôb s možnosťou integrácie počítadla zákazníkov a jeho vyhodnocovania systémom, čo umožňuje priamo na ovládacom displeji zobrazovať štatistiku. K dispozícii je i USB prípojka na prenos údajov do PC.Ďalej sme sa zamerali na bezpečnosť dverí Smart slide® pri uzamknutí a to osadením unikátnej do seba zapadajúcej styčnej plochy krídiel dverí (medzi krídlami, resp. medzi krídlom a fasádou) zamedzujúcej násilnému otvoreniu. Osobitnou bezpečnostnou funkciou je núdzové uzavretie dverí diaľkovým ovládaním v prípade podozrenia na krádež. Samozrejmosťou je prepojenie s bezpečnostným systémom celej budovy.

Unikátnym bezpečnostným prvkom je vybavenie dverí detekčným proti-krádežovým systémom securiTech10, ktorý detekuje RFID alebo AM štítky na označenom tovare. Pri detekovaní kradnutého tovaru bude spustený alarm a dvere sa automaticky uzavrú.

Elektronika dverí zabezpečuje funkčnosť systému aj pri extrémne nízkych teplotách za pomoci kontrolného systému teploty funkčných častí.

Samozrejmosťou je pripojenie riadiacej jednotky na bezpečnostné systémy budovy, tepelné clony, atď. štandardnou výbavou je i diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje uzamknutie a odomknutie celej skupiny dverí stlačením jediného tlačidla.

Nemenej významným faktorom je i vyššia úspornosť systému oproti štandardným posuvným dverám. Automatické nastavenie šírky otvorenia dverí a času otvorenia v závislosti od vonkajšej teploty poskytuje redukovaný  - úsporný režim dverí Smart slide®. Rovnako je možné nastaviť záťažovo odstupňované otváranie dverí podľa množstva prechádzajúcich zákazníkov. Novinkou sú krídla dverí s prerušeným tepelným mostom a hrúbkou profilu len 30mm. Prestup tepla pri týchto profiloch má hodnotu Uw(W/m² K)=2,5

Automatické dvere Smart slide® sú vyrábané na Slovensku v rôznych prevedeniach:


Posuvné:


a)  lineárneb)  teleskopickéc)  oblúkovéd)  šípové


 


Otočné: sú špeciálne dverové súpravy umožňujúce prechod tak, aby nedošlo k priamemu styku vonkajšieho a vnútorného prostredia. Daný objekt trvalo uzatvárajú a sú ľahko, pohodlne a rýchlo priechodné i pre veľký počet osôb.Krídlové:

a)  jednokrídlové

b)  dvojkrídlové

c)  s neviditeľným pohonom

COPYRIGHT © technologica, s.r.o 2021, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu

O NÁS

|

KARIÉRA

|

GALÉRIA

|

KONTAKT

automaticke dvere, posuvné dvere, sekčné brány - www.technologica.sk